• Admin

Müzik teknolojileri blog yazarı olarak Para Kazan!

En son güncellendiği tarih: 4 Ara 2019

Üyelerimizin bu bölümde yazılarını kolayca yayınlayabileceği ve dereceye giren blog yazılarının sitemiz tarafından ücretlendirileceğini bildirmek isteriz! Blog konularımız Djlik, Aranje, Altyapı, Mix, Mastering ve Müzik Endüstrisi üzerinedir. Amacımız Türk ve dünya müzik teknolojisi alanında daha fazla iletişim sağlamak ve sektör adına çalışma yapan uzman, öğrenci ve öğretmenleri bir araya getirip aktif bir oluşum yaratmak; bu doğrultuda güncel bir konu olan blog yazarlığından para kazanma fikri üzerinden yazarlarımıza emekleri karşılığında ödeme yapmaktır.


Kimler yazar olabilir?


Türkçe ifade ve yazımı düzgün olan, konu hakkında sapmadan belli bir alan üzerine yazı yazabilen. Djlik, Aranje, Altyapı, Mix, Mastering ve Müzik Endüstrisi üzerine deneyimi olan veya eğitimini bu alanlardan biri yada birden fazlası üzerinde gerçekleştirmiş olan kişiler yazar olabilir. Kopya yazı, hak ihlali, çalıntı ve uygunsuz içerik barındıran yazılar kayda alınmayacaktır.Blog Yazınız Nasıl Kabul olur?


1) Seçtiğiniz konu üzerine en az 2000 karakter 300 kelime bir yazı hazırlamış olmanız gerekmektedir.


2) Yazı içerisinde paragrafta geçen konularla ilgili paragraf başına birer fotoğraf olmak üzere yazınızın hazır olması gerekmektedir.


3) Yazmış olduğunuz yazı tamamen özgün olmalıdır. Google üzerinde hiçbir blog veya kişisel sayfada kopyası bulunmamalıdır.


4) İlk üç aşama tamamlandıktan sonra yazınızı ".pdf "yada ".docx" formatında kaydedin ve burakayazinfo@gmail.com adresine yollayın.


5) Yazınız uygun görüldüğünde en geç 9 saat içinde onaylanıcak ve sitemize eklenmeden önce ödemeniz için banka bilgileriniz istenecektir. Gerekli bilgiler eksiksiz sağlandıktan sonra ödeme yapılacaktır.

Şartlar ve Koşullar


1) Uygun görülmeyen yazılar, mail bildirimi ile olumsuz dönüş alır. Yazınız hiçbir şekilde sitemizde kullanılmaz.


2) Aynı yazar, yazıları kabul görüldükçe yazılarını yayınlatabilir ve ödeme alabilir.


3) Ödemesi yapılan yazıların hakları sitemize ait olacaktır. Yazar yazısını yolladıktan ve sitede yayına girildikten en geç 10 dakika içerisinde iptal talep ederse yazdığı yazının geri ödemesini alabilir ve yazıyı sildirebilir.


4) Fiyatlandırma aşağıdaki şablondaki gibidir.


Hemen Üye olun, Yazmaya Başlayın ve Para Kazanın.


#muzikteknolojiblog #yazıyazparakazan #müzikteknolojisikazandırıyor

E-Mailinizi sisteme kaydedin.

PTS proje takip logo 2.png
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Spotify - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • SoundCloud - White Circle
Discogs Site Connection

Burak Ayaz © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.